Laddar meny

Här hittar du oss

I Sverige finns vi på ett trettiotal orter från Malmö i söder till Kiruna i norr.

Huvudkontor

Fakturadress

Box 18
164 93 Kista

Organisationsnummer

556448-0282

Våra lokalkontor

Peter Falk
Regionchef Väst
peter.falk@atea.se
Ulf Danielsson
Platschef
ulf.danielsson@atea.se
Christian Sjöberg
Platschef
christian.sjoberg@atea.se
Peter Falk
Regionchef Väst
peter.falk@atea.se
  • Kristinebergsvägen 22
    302 41 Halmstad
  • 035-377 25
Sven Alriksson
sven.alriksson@atea.se
Eric Åkerström
Platschef
eric.akerstrom@atea.se
Carl Andersson
Platschef
carl.andersson@atea.se
Mattias Lindell
Platschef
mattias.lindell@atea.se
Mattias Lindell
Platschef
mattias.lindell@atea.se
  • Säterivägen 18
    653 41 Karlstad

    Box 296
    651 07 Karlstad
  • 054-19 61 00
Peter Engman
Platschef
peter.engman@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
Johan Möllerstedt
Platschef
johan.mollerstedt@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Oskar Aspengren
Platschef
oskar.aspengren@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
Magnus Westring
Regionchef Syd
magnus.westring@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
  • Skaraborgsgatan 34D
    532 30 Skara

    Box 343
    532 24 Skara
  • 0511-37 65 00
Ronald Bonander
Platschef
ronald.bonander@atea.se
Magnus Tjernström
Platschef
magnus.tjernstrom@atea.se
  • Kronborgsgränd 1
    164 46 Kista

    Box 18
    164 93 Kista
  • 08-477 47 00
Bo Ringdahl
Regionchef Stockholm
bo.ringdahl@atea.se
  • Kolvägen 15
    852 29 Sundsvall

    Box 836
    851 23 Sundsvall
  • 060-14 95 00
Gabriella Norberg
Platschef
gabriella.norberg@atea.se
Jörgen Winqvist
Platschef
jorgen.winqvist@atea.se
  • Virdings Allé 10
    (GPS-adress: Rapsgatan 7)
    754 50 Uppsala
  • 018-65 38 00
Markus Olsson
Platschef
markus.olsson@atea.se
Carl Andersson
Platschef
carl.andersson@atea.se
Johan Rinneby
Platschef
johan.rinneby@atea.se
  • Smedjegatan 12
    352 46 Växjö

    Box 3030
    350 33 Växjö
  • 0470-77 16 00
Oskar Aspengren
Platschef
oskar.aspengren@atea.se
Stefan Lindqvist
Platschef
stefan.lindqvist@atea.se
  • Viktoriaesplanaden 6
    891 33 Örnsköldsvik
  • 0660-860 50
Fredrik Östman
Platschef
fredrik.ostman@atea.se
Anders Nordberg
Platschef
anders.nordberg@atea.se
Atea.se upplevs bättre om du uppdaterar din webbläsare. Här hittar du en ny version av internet explorer