Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com MSA Uncoded SFP Module, 100BASE-BX, 100Mb Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP Transceiver (SMF), LC 10km , Mini GBIC Transceiver SFP Module, Upstream BiDi - Lifetime Warranty (SFP100BBXUST) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-BX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1550 (RX) / 1310 (TX) nm

StarTech.com - Optiska transceivers

Artnr: SFP100BBXUST
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

1 209:-