Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Cisco SFP-10G-LR-40 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-LR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber SMF Optic Transceiver, 10GE Gigabit Ethernet SFP+ LC 40km, 1310nm, DDM, Cisco Firepower - Lifetime Warranty (SFP-10G-LR-40-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-LR-40) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 40 km - 1310 nm

StarTech.com - Optiska transceivers

Artnr: SFP-10G-LR-40-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Är du intresserad av finansiering?

409:-/månad