Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multiläge - upp till 2 km - 1310 nm - för Alcatel-Lucent OmniSwitch 6600

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Alcatel-Lucent SFP-100-LC-MM) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC multiläge - upp till 2 km - 1310 nm - för Alcatel-Lucent OmniSwitch 6600

Pro Optix

Artnr: SFP-100-LC-MM-P
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Mbps
  • Fast Ethernet

276:-