Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Linksys Business LACGLX - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

Linksys Business LACGLX - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000B...

Linksys

Artnr: LACGLX
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 365:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Linksys Business LACGLX - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Designat för

    Business LGS552, Smart LGS318P, Smart LGS326P
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode x 2
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Linksys Business LGS552, Smart LGS318P, Smart LGS326P