Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Black Box Micro Mini Media Converter - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST enkelläge - upp till 12 km - 1310 nm

Black Box Micro Mini Media Converter - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / ST enkelläge - upp till 12 km - 1310 nm

Black Box - Micro Mini Media Converter

Artnr: LMC4003AE
  • Fibermediekonverterare
  • Extern
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

5 270:-

Är du intresserad av finansiering?

166:-/månad