Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, Mini GBIC - Lifetime Warranty (CTPSFP1GESXS) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Juniper CTP-SFP-1GE-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm

StarTech.com Juniper CTP-SFP-1GE-SX Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver, 1GE Gigabit Ethernet SFP, LC Connector, 550m, 850nm, DDM, Mini GBIC - Lifetime Warranty (CTPSFP1GESXS) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Juniper CTP-SFP-1GE-SX) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm

StarTech.com

Artnr: CTPSFP1GESXS
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

546:-