Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com HP JD092B Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR Fiber Optical Transceiver (JD092BST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD092B) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm - för HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902

StarTech.com HP JD092B Compatible SFP+ Module - 10GBASE-SR Fiber Optical Transceiver (JD092BST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD092B) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm - för HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902

StarTech.com

Artnr: JD092BST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • Fast Ethernet, Ethernet, Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet
I lager (14)

2 029:-

Är du intresserad av finansiering?

64:-/månad