Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Extreme Networks 10301 Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE Multimode Fiber MMF Optic Transceiver, 10GE Gigabit Ethernet SFP+, LC 300m, 850nm, DDM, Mini GBIC SFP+ Module - Lifetime Warranty (10301-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Extreme Networks 10301) - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - upp till 300 m - 850 nm

StarTech.com - Optiska transceivers

Artnr: 10301-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

1 858:-