Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Extreme Networks 10052 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme Networks 10052) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Summit 200, 24, 400; Alpine 38XX; Extreme Networks GM-16; BlackDiamond 10808; Summit 400

StarTech.com Extreme Networks 10052 Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE SFP 1GbE Single Mode Fiber SMF Optic Transceiver - 10km DDM - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme Networks 10052) - GigE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för Summit 200, 24, 400; Alpine 38XX; Extreme Networks GM-16; BlackDiamond 10808; Summit 400

StarTech.com

Artnr: 10052-ST
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Ej i lager

493:-