Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-ZR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver, 10GE Gigabit Ethernet SFP+ LC Connector, 80km, 1550nm, DDM, Cisco ASR9000 - Lifetime Warranty (SFP-10G-ZR-S-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR-S) - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC enkelläge - upp till 80 km - 1550 nm - för Cisco 250 Series; Nexus 22XX, 31XX, 3548, 93180, 93XX; ONE Nexus 55XX; UCS 62XX, C4200

StarTech.com Cisco SFP-10G-ZR-S Compatible SFP+ Module, 10GBASE-ZR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Transceiver, 10GE Gigabit Ethernet SFP+ LC Connector, 80km, 1550nm, DDM, Cisco ASR9000 - Lifetime Warranty (SFP-10G-ZR-S-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Cisco SFP-10G-ZR-S) - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC enkelläge - upp till 80 km - 1550 nm - för Cisco 250 Series; Nexus 22XX, 31XX, 3548, 93180, 93XX; ONE Nexus 55XX; UCS 62XX, C4200

StarTech.com

Artnr: SFP-10G-ZR-S-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

8 469:-

Är du intresserad av finansiering?

266:-/månad