Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Patc...

StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - Patc...

StarTech.com - 15m OM3 LC to Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable

Artnr: A50FBLCLC15
  • Fiberoptisk
  • 15 m
  • Havsblå

I lager (5)

501:-

Specifikation

Extra material

  • Produktbeskrivning

    StarTech.com 15m OM3 LC to LC Multimode Duplex Fiber Optic Patch Cable - patch-kabel - 15 m - havsblå
  • Typ

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Halogenfri, Laseroptimerad flerlägesfiber (LOMMF - Laser-optimized multimode fiber)
  • Längd

    15 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC multiläge - hane
  • Färg

    Havsblå
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Antal fibrer

    2
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Egenskaper

    Halogenfri, Laseroptimerad flerlägesfiber (LOMMF - Laser-optimized multimode fiber)
  • Längd

    15 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC multiläge - hane
  • Diverse

  • Standarder som följs

    RoHS
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad livstidsgaranti