Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 10 pack HPE J4859C Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode SMF/MMF Optic Transceiver, 1 Gigabit Ethernet, LC Connector 10km, 1310nm DDM, HPE 1400 1700, Mini GBIC - Lifetime Warranty (J4859C10PKST) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - upp till 10 km - 1310 nm (paket om 10) - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406

4 483:-

Är du intresserad av finansiering?

141:-/månad