Juniper Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 1GbE - 1000Base-LX - LC enkelläge - upp till 80 km - 1490 nm - för EX Series EX4650; NFX Series Network Services Platform NFX150, NFX350; QFX Series QFX5120

Juniper Networks - Optiska transceivers

Artnr: EX-SFP-GE80KCW1490
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Är du intresserad av finansiering?

567:-/månad