Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Dell Networking - Kundsats - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ether...

Dell Networking - Kundsats - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ether...

Dell

Artnr: 407-BBYM
  • QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 100 Gbps
  • 100 Gigabit Ethernet

Ej i lager

13 144:-

Är du intresserad av finansiering?

415:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Dell Networking - Kundsats - QSFP28 sändar-/mottagarmodul - 100 Gigabit Ethernet
  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul - QSFP28
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    100GBASE-BiDi
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm / 900 nm
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Designat för

    Networking PowerSwitch S5212F-ON, PowerSwitch S5224F-ON, S5232F-ON, S5248F-ON
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP28 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    100GBASE-BiDi
  • Datalänkprotokoll

    100 Gigabit Ethernet
  • Dataöverföringshastighet

    100 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm / 900 nm
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 100GBASE-BiDi x 2
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Dell EMC Networking PowerSwitch S5212F-ON, PowerSwitch S5224F-ON, S5232F-ON, S5248F-ON
Cookie Settings