Navigera vidare till startsidan Navigera vidare till sökrutan
Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.

StarTech.com 20m (65ft) LC/UPC to LC/UPC OM4 Multimode Fiber Optic Cable, 50/125µm LOMMF/VCSEL Zipcord Fiber, 100G Networks, Low Insertion Loss, LSZH Fiber Patch Cord - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge (hane) - 20 m - fiberoptisk - duplex - 50/125 mikron - OM4 - halogenfri, upp till 100 Gbps dataöverföringshastighet - havsblå