Navigera vidare till startsidan Navigera vidare till sökrutan
Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.

Schneider Actassi - Stamkabel - MTP-12 multi-mode (hane) till MTP-12 multi-mode (hane) - 5 m - 3 mm - fiberoptisk - 250 micron - OM3 - inomhus - havsblå

APC - Multimode Fiberkablar

Artnr: VDILL034C4C0005
  • Fiberoptisk
  • Längd: 5 m
  • Färg: Havsblå
Är du intresserad av finansiering?

134:-/månad