Juniper Networks - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX / LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm (paket om 8) - för QFX Series QFX5100-24Q, QFX5100-48S, QFX5100-48T, QFX5100-96S

Juniper Networks - Optiska transceivers

Artnr: JNP-1G-SX-8PACK
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
Är du intresserad av finansiering?

197:-/månad