Laddar meny

Göteborg

Våra lokalkontor

  • Tunagatan 20 784 34 Borlänge Box 337 781 24 Borlänge
  • 0243-24 89 00
Peter Mann
Platschef
peter.mann@atea.se
Niclas Hedlund
Platschef
niclas.hedlund@atea.se
Ulf Danielsson
Platschef
ulf.danielsson@atea.se
Christian Sjöberg
Platschef
christian.sjoberg@atea.se
Åsa Cederlund
Platschef och chef Business Control
asa.cederlund@atea.se
  • Kristinebergsvägen 22 302 41 Halmstad
  • 035-377 25
Henrik Cissig
Platschef
henrik.cissig@atea.se
Eric Åkerström
Platschef
eric.akerstrom@atea.se
Carl Andersson
Platschef
carl.andersson@atea.se
Mattias Lindell
Platschef
mattias.lindell@atea.se
Mattias Lindell
Platschef
mattias.lindell@atea.se
  • Säterivägen 18 653 41 Karlstad Box 296 651 07 Karlstad
  • 054-19 61 00
Peter Engman
Platschef
peter.engman@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
Johan Möllerstedt
Platschef
johan.mollerstedt@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
Magnus Westring
Regionchef
magnus.westring@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Stefan Ljung
Platschef
stefan.ljung@atea.se
Michael Strömbäck
Platschef
michael.stromback@atea.se
  • Skaraborgsgatan 34D 532 30 Skara Box 343 532 24 Skara
  • 0511-37 65 00
Ronald Bonander
Platschef
ronald.bonander@atea.se
Magnus Tjernström
Platschef
magnus.tjernstrom@atea.se
  • Kronborgsgränd 1 164 46 Kista Box 18 164 93 Kista Atea Business Lounge Globen
  • 08-477 47 00
Bo Ringdahl
Regionchef Stockholm
bo.ringdahl@atea.se
  • Kolvägen 15 852 29 Sundsvall Box 836 851 23 Sundsvall
  • 060-14 95 00
Gabriella Norberg
Platschef
gabriella.norberg@atea.se
Jörgen Winqvist
Platschef
jorgen.winqvist@atea.se
  • Virdings Allé 10 (GPS-adress: Rapsgatan 7) 754 50 Uppsala
  • 018-65 38 00
Markus Olsson
Platschef
markus.olsson@atea.se
Johan Rinneby
Platschef
johan.rinneby@atea.se
  • Smedjegatan 12 352 46 Växjö Box 3030 350 33 Växjö
  • 0470-77 16 00
Oskar Aspengren
Platschef
oskar.aspengren@atea.se
Stefan Lindqvist
Platschef
stefan.lindqvist@atea.se
  • Viktoriaesplanaden 6 891 39 Örnsköldsvik
  • 0660-860 50
Fredrik Östman
Platschef
fredrik.ostman@atea.se
Ronnie Heidenborn
Platschef
ronnie.heidenborn@atea.se
Atea.se upplevs bättre om du uppdaterar din webbläsare. Här hittar du en ny version av internet explorer