Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Veritas - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - u...

Veritas - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-SR - LC multiläge - u...

VERITAS

Artnr: 21265784-M3
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

3 142:-

Är du intresserad av finansiering?

99:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Veritas - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Typ av prissättning

    Offentliga sektorn, Customer-replaceable Unit (CRU)
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-SR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
  • Diverse

  • Typ av prissättning

    Offentliga sektorn, Customer-replaceable Unit (CRU)
Cookie Settings