Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge ...

Ubiquiti UniFI - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge ...

Ubiquiti

Artnr: UOC-3
  • Fiberoptisk
  • Längd: 3 m
  • Färg: Havsblå

I lager (+50)

171:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Ubiquiti UniFI patch-kabel - 3 m - havsblå
  • Typ

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Inomhus
  • Längd

    3 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Färg

    Havsblå
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    PVC
  • Antal fibrer

    2
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Egenskaper

    Inomhus
  • Längd

    3 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    -40 °C
  • Max temperatur vid drift

    75 °C
Cookie Settings