Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Ubiquiti UFiber patch-kabel - 1.5 m

Ubiquiti UFiber patch-kabel - 1.5 m

Ubiquiti

Artnr: UF-SM-PATCH-APC-APC
  • Fiberoptisk
  • Längd: 1.5 m

Ej i lager

67:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Ubiquiti UFiber patch-kabel - 1.5 m
  • Typ

    Patch-kabel - G.657.A1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Längd

    1.5 m
  • Diameter

    2 mm
  • Kontaktdon

    SC/APC - hane
  • Kontakt (andra änden)

    SC/APC - hane
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - G.657.A1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Mantelmaterial

    PVC
  • Längd

    1.5 m
  • Diameter

    2 mm
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    SC/APC - hane
  • Kontakt (andra änden)

    SC/APC - hane
Cookie Settings