Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 10 GigE...

Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 10 GigE...

Ubiquiti

Artnr: UF-SM-10G-S
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 10 Gigabit Ethernet

I lager (+20)

1 701:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Ubiquiti U Fiber Single-Mode - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Förpackad kvantitet

    2 (specificationerna gällerenskild post)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBASE-BiDi
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Förpackad kvantitet

    2 (specificationerna gällerenskild post)
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Typ av kablage

    10GBASE-BiDi
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
Cookie Settings