Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Palo Alto Networks PLUS-LR Compatible SFP+ Module, 10GBASE-LR, 10GbE Single Mode (SMF) Fiber SMF Optic Transceiver, 10GE Gigabit Ethernet SFP+, LC Connector, 10km, 1310nm, DDM - Lifetime Warranty (PLUS-LR-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Palo Alto Networks PLUS-LR) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm

StarTech.com - Optiska transceivers

Artnr: PLUS-LR-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

3 029:-

Är du intresserad av finansiering?

96:-/månad