Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com HPE J4859C Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Single Mode/Multi Mode Fiber Transceiver 10km - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406

StarTech.com HPE J4859C Compatible SFP Module - 1000BASE-LX - 1GE Gigabit Ethernet SFP 1GbE Single Mode/Multi Mode Fiber Transceiver 10km - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: HP J4859C) - GigE - 1000Base-LX - LC - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE 1700, 2610, 93XX, Switch XL 10/100/1000; HPE Aruba 2530, 2930F 24, 2930F 48, 5406

StarTech.com - HPE J4859C Compatible SFP Module - 1000BASE-LX 1GE Gigabit Ethernet 1GbE Single Mode/Multi Mode Fiber Transceiver 10km

Artnr: J4859CST
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1.25 Gbps
  • Gigabit Ethernet
I lager (+100)

627:-