Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 10km, HPE 5900, 12500, 5500 Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (JD094B-BX-U-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD094B-BX-U) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1270 nm / 1330 nm - för HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902

StarTech.com HPE JD094B-BX-U Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 10km, HPE 5900, 12500, 5500 Mini GBIC Transceiver - Lifetime Warranty (JD094B-BX-U-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP JD094B-BX-U) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1270 nm / 1330 nm - för HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, 5810, 5900AF, 5920AF; FlexFabric 1.92, 11908, 12902

StarTech.com

Artnr: JD094B-BX-U-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
I lager (4)

3 670:-

Är du intresserad av finansiering?

115:-/månad