Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Extreme Networks 10057 Compatible SFP Module, 1000BASE-BX-U, 1 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP (SMF), LC 10km, Mini GBIC Transceiver SFP Module - Lifetime Warranty (10057-ST) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme Networks 10057) - GigE - 1000Base-BX-U - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm - för Extreme Networks Summit X450a-24t, X450a-24tDC, X450a-48t, X450e-24p

StarTech.com Extreme Networks 10057 Compatible SFP Module, 1000BASE-BX-U, 1 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP (SMF), LC 10km, Mini GBIC Transceiver SFP Module - Lifetime Warranty (10057-ST) - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme Networks 10057) - GigE - 1000Base-BX-U - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 (RX) / 1490 (TX) nm - för Extreme Networks Summit X450a-24t, X450a-24tDC, X450a-48t, X450e-24p

StarTech.com

Artnr: 10057-ST
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

622:-