Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXD Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX-D, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 10km, Mini GBIC Transceiver SFP Plus Module - Lifetime Warranty (10G-SFPP-BXD-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Brocade 10G-SFPP-BXD) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1270 nm / 1330 nm

StarTech.com Brocade 10G-SFPP-BXD Compatible SFP+ Module, 10GBASE-BX-D, 10 Gigabit Ethernet Bi-Directional (BiDi) Fiber Single Strand SFP+, LC 10km, Mini GBIC Transceiver SFP Plus Module - Lifetime Warranty (10G-SFPP-BXD-ST) - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Brocade 10G-SFPP-BXD) - 10 GigE - 10GBase-BX - LC enkelläge - upp till 10 km - 1270 nm / 1330 nm

StarTech.com

Artnr: 10G-SFPP-BXD-ST
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

4 348:-

Är du intresserad av finansiering?

137:-/månad