Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - ...

StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - ...

StarTech.com

Artnr: 50FIBLCSC3
  • Fiberoptisk
  • Längd: 3 m

I lager (7)

214:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    StarTech.com 3m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 50/125 - LSZH - LC/SC - OM2 - LC to SC Fiber Patch Cable - nätverkskabel - 3 m
  • Typ

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    3 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC-läge (multi-mode) - hane
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • Designat för

    P/N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Längd

    3 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC-läge (multi-mode) - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad livstidsgaranti
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: US100A20FXSC, US1GA30SXSC
Cookie Settings