Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - OM1 - LC to LC Fiber Patch Cable (FIBLCLC1) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - stigare - orange

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/LC - OM1 - LC to LC Fiber Patch Cable (FIBLCLC1) - Nätverkskabel - LC multiläge (hane) till LC multiläge (hane) - 1 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - stigare - orange

StarTech.com

Artnr: FIBLCLC1
  • Fiberoptisk
  • Längd: 1 m
  • Färg: Orange

231:-