Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC -...

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC -...

I lager (+20)

276:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC1) - nätverkskabel - 1 m
  • Typ

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Längd

    1 m
  • Kontaktdon

    2 x LC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC enkelläge - hane
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • Designat för

    P/N: SFPGLCSXMMST
  • UNSPSC

    26121607 Fiber optic cable
  • Produktkategori

    Singlemode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Nätverkskabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Längd

    1 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC enkelläge - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad livstidsgaranti
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: SFPGLCSXMMST
Cookie Settings