Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC ...

StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC ...

I lager (5)

420:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    StarTech.com 10m Fiber Optic Cable - Single-Mode Duplex 9/125 - LSZH - LC/SC - OS1 - LC to SC Fiber Patch Cable (SMFIBLCSC10) - patch-kabel - 10 m - gul
  • Typ

    Patch-kabel - OS1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Längd

    10 m
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Kontaktdon

    2 x SC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC enkelläge - hane
  • Färg

    Gul
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OS1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Längd

    10 m
  • Färg

    Gul
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x SC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x LC enkelläge - hane
  • Diverse

  • Standarder som följs

    RoHS
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad livstidsgaranti
Cookie Settings