SmartOptics SO-SFP-10GE-ZR-C53 - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10GbE, 10Gb Fibre Channel - Fibre Channel, 10GBase-ZR, CWDM - LC enkelläge - upp till 70 km - 1530 nm

SmartOptics - Optiska transceivers - SO-SFP-10GE-ZR-C53

Artnr: SO-SFP-10GE-ZR-C53
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10Gb Fibre Channel, 10 Gigabit Ethernet
Är du intresserad av finansiering?

112:-/månad