Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Smartoptics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16Gb Fibre Channel - Fibre Channel,...

Smartoptics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16Gb Fibre Channel - Fibre Channel,...

Ej i lager

49 835:-

Är du intresserad av finansiering?

1 572:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Smartoptics - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16Gb Fibre Channel - HPE Complete
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    Fibre Channel, DWDM
  • Optisk våglängd

    1560.61 nm
  • Datalänkprotokoll

    16Gb Fibre Channel
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • Försäljningsprogram från tillverkaren

    HPE Complete
  • Designat för

    P/N: P9M84A, P9M85A, P9N31A, P9N32A, P9N33A
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers Koppar transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    Fibre Channel, DWDM
  • Datalänkprotokoll

    16Gb Fibre Channel
  • Optisk våglängd

    1560.61 nm
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 16Gb Fibre Channel - LC single-mode x 2
  • Diverse

  • Standarder som följs

    RoHS
  • Försäljningsprogram från tillverkaren

    HPE Complete
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: P9M84A, P9M85A, P9N31A, P9N32A, P9N33A