Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

SFP+, 16/8/4 Gbps FC/FICON, single channel 1550nm, SM, DDM, 14dB, 40km

SFP+, 16/8/4 Gbps FC/FICON, single channel 1550nm, SM, DDM, 14dB, 40km

SFP+, 16/8/4 Gbps FC/FICON, single channel 1550nm, SM, DDM, 14dB, 40km

SmartOptics

Artnr: 16G-ER-D320-BR1
Ej i lager

25 305:-

Är du intresserad av finansiering?

796:-/månad