Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme 100...

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Extreme 100...

Pro Optix

Artnr: 10051-O
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

223:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Extreme 10051
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • Designat för

    Summit 24e3; Alpine 3802; Extreme Networks GM-16T3, GM-16X3
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multiläge hona x 2
  • Diverse

  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Extreme 10051
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Summit 24e3 Alpine 3802 Extreme Networks GM-16T3, GM-16X3
Cookie Settings