Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-SX-MMD) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Cisco 38XX; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX

Pro Optix - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) (likvärdigt med: Cisco GLC-SX-MMD) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 m - 850 nm - för Cisco 38XX; Catalyst 3560, ESS9300; Integrated Services Router 11XX; Nexus 93XX, 93XXX

Pro Optix

Artnr: GLC-SX-MMD-P
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

467:-