Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP 455886-B21) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10

Pro Optix - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: HP 455886-B21) - 10 GigE - 10GBase-LR - LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm - för HPE SimpliVity 380 Gen10 Node, 380 Gen9 Node; Virtual Connect Flex-10

Pro Optix

Artnr: 455886-B21-P
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

1 267:-