Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Brocade BRO-SFP-8GFC-C...

Pro Optix - SFP+ sändar/mottagarmodul (likvärdigt med: Brocade BRO-SFP-8GFC-C...

Pro Optix

Artnr: BRO-SFP-8GFC-CWDM-53-40-O
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 8 Gbps
  • Fibre Channel

Ej i lager

7 424:-

Är du intresserad av finansiering?

235:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix - SFP+ sändar/mottagarmodul - Fibre Channel
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    Fibre Channel, CWDM
  • Dataöverföringshastighet

    8 Gbps
  • Optisk våglängd

    1530 nm
  • Datalänkprotokoll

    Fibre Channel
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Brocade BRO-SFP-8GFC-CWDM-53-40
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    Fibre Channel, CWDM
  • Datalänkprotokoll

    Fibre Channel
  • Dataöverföringshastighet

    8 Gbps
  • Optisk våglängd

    1530 nm
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 8Gb Fibre Channel / CWDM - LC enkelläge hona x 2
  • Diverse

  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Brocade BRO-SFP-8GFC-CWDM-53-40
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings