Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix QSFP-200G-SR4-P - QSFP56 sändar-/mottagarmodul - 200 Gigabit LAN - ...

Pro Optix QSFP-200G-SR4-P - QSFP56 sändar-/mottagarmodul - 200 Gigabit LAN - ...

Pro Optix

Artnr: QSFP-200G-SR4-P
  • QSFP56 sändar-/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 200 Gbps
  • 200 Gigabit Ethernet

Ej i lager

33 320:-

Är du intresserad av finansiering?

1 053:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix QSFP-200G-SR4-P - QSFP56 sändar-/mottagarmodul - 200 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    QSFP56 sändar-/mottagarmodul - MPO multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    200GBase-SR4
  • Dataöverföringshastighet

    200 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    200 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201559 Serial port cards
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP56 sändar-/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    200GBase-SR4
  • Datalänkprotokoll

    200 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    200 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 200GBase-SR4 - MPO multi-mode hona
  • Diverse

  • Standarder som följs

    OM4
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - livstid
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings