Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix QDD-400G-SR8-P - QSFP-DD transceiver module (likvärdigt med: Cisco ...

Pro Optix QDD-400G-SR8-P - QSFP-DD transceiver module (likvärdigt med: Cisco ...

Pro Optix - QDD-400G-SR8-P

Artnr: QDD-400G-SR8-P
  • QSFP-DD transceiver module
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 400 Gbps
  • 400 Gigabit Ethernet

Ej i lager

31 655:-

Är du intresserad av finansiering?

1 000:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix QDD-400G-SR8-P - QSFP-DD transceiver module - 400 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    QSFP-DD transceiver module - MPO-16 multi-mode
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    400GBase-LR4
  • Dataöverföringshastighet

    400 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    400 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Cisco QDD-400G-SR8
  • Tillverkarens garanti

    Begränsad livstidsgaranti
  • UNSPSC

    43201559 Serial port cards
  • Produktkategori

    Optiska transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP-DD transceiver module
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    400GBase-LR4
  • Datalänkprotokoll

    400 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    400 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 400GBase-LR4 - MPO-16 multi-mode
  • Diverse

  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Cisco QDD-400G-SR8
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - livstid
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings