Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC (hane) till SMA/UPC (hane) - 7 m - fiberopti...

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC (hane) till SMA/UPC (hane) - 7 m - fiberopti...

Pro Optix

Artnr: OM1-LC-SMA-7M-P
  • Fiberoptisk
  • 7 m
  • Orange

Ej i lager

65:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix patch-kabel - 7 m - orange
  • Typ

    Patch-kabel - OM1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Längd

    7 m
  • Kärna / höljets diameter

    62,5/125 mikron
  • Kontakter

    2 x LC/UPC - hane
  • Kontakter (andra änden)

    2 x SMA/UPC - hane
  • Färg

    Orange
  • Tillverkarens garanti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
  • Kärna / höljets diameter

    62,5/125 mikron
  • Längd

    7 m
  • Färg

    Orange
  • Anslutning

  • Kontakter

    2 x LC/UPC - hane
  • Kontakter (andra änden)

    2 x SMA/UPC - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    2 års garanti
Cookie Settings