Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till LC/UPC-multiläge (hane) - 10 m - fiberoptisk - duplex - 62,5/125 mikron - OM1 - halogenfri - orange

Pro Optix

Artnr: OM1-LC-LC-10M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 10 m
  • Färg: Orange

172:-