Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC (hane) till SC/UPC (hane) - 10 m - fiberopti...

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC (hane) till SC/UPC (hane) - 10 m - fiberopti...

Pro Optix

Artnr: OM4-LC-SC-10M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 10 m
  • Färg: Lila
Ej i lager

153:-