Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix patch-kabel - 1 m - lila

Pro Optix patch-kabel - 1 m - lila

Pro Optix

Artnr: OM3-LC-LC-1M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 1 m
  • Färg: Lila

Ej i lager

69:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix patch-kabel - 1 m - lila
  • Typ

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Längd

    1 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontakter

    2 x LC/UPC - hane
  • Kontakter (andra änden)

    2 x LC/UPC - hane
  • Färg

    Lila
  • Frånsägelse av ansvar gällande bildfärg

    Den produkt som visas har eventuellt en annan färg
  • Tillverkarens garanti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Längd

    1 m
  • Färg

    Lila
  • Frånsägelse av ansvar gällande bildfärg

    Den produkt som visas har eventuellt en annan färg
  • Anslutning

  • Kontakter

    2 x LC/UPC - hane
  • Kontakter (andra änden)

    2 x LC/UPC - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    2 års garanti
Cookie Settings