Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till SC/UPC-multiläge (hane...

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC-multiläge (hane) till SC/UPC-multiläge (hane...

Pro Optix

Artnr: OM3-LC-SC-7M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 7 m
  • Färg: Turkos

Ej i lager

176:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix patch-kabel - 7 m - turkos
  • Typ

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Längd

    7 m
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC/UPC-multiläge - hane
  • Färg

    Turkos
  • Tillverkarens garanti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OM3
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
  • Kärna / höljets diameter

    50/125 mikron
  • Egenskaper

    Halogenfri
  • Längd

    7 m
  • Färg

    Turkos
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC-multiläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC/UPC-multiläge - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    2 års garanti
Cookie Settings