Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till SC/APC enkelläge (hane...

Pro Optix - Patch-kabel - LC/UPC enkelläge (hane) till SC/APC enkelläge (hane...

Pro Optix

Artnr: OS1-LC-SC/APC-5M-P
  • Fiberoptisk
  • Längd: 5 m
  • Färg: Gul
Ej i lager

82:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix patch-kabel - 5 m - gul
  • Typ

    Patch-kabel - OS1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Längd

    5 m
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC/APC enkelläge - hane
  • Färg

    Gul
  • Tillverkarens garanti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel - OS1
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC
  • Antal fibrer

    2
  • Kärna / höljets diameter

    9 / 125 mikrometer
  • Egenskaper

    Halogenfri, Ultra Physical Contact (UPC)
  • Längd

    5 m
  • Färg

    Gul
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    2 x LC/UPC enkelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    2 x SC/APC enkelläge - hane
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    2 års garanti