Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix - Övergångskabel - MPO-8/UPC (hona) till LC/UPC (hane) - 15 m - fib...

Pro Optix - Övergångskabel - MPO-8/UPC (hona) till LC/UPC (hane) - 15 m - fib...

Pro Optix

Artnr: MPOF-8LCU-B-8-OM4-15M-P
  • Fiberoptisk
  • 15 m
  • Havsblå

Ej i lager

1 234:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix övergångskabel - 15 m - havsblå
  • Typ

    Övergångskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Egenskaper

    Halogenfri, Polaritetsmetod B, sele
  • Längd

    15 m
  • Kontaktdon

    MPO-8/UPC - hona
  • Kontakt (andra änden)

    8 x LC/UPC - hane
  • Färg

    Havsblå
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Multimode Fiberkablar Specialnätverkskablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Övergångskabel - OM4
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Multimode
  • Mantelmaterial

    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Egenskaper

    Halogenfri, Polaritetsmetod B, sele
  • Längd

    15 m
  • Färg

    Havsblå
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO-8/UPC - hona
  • Kontakt (andra änden)

    8 x LC/UPC - hane
Cookie Settings