Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix MPO-fiberoptisk kassett

Pro Optix MPO-fiberoptisk kassett

Pro Optix

Artnr: MPOM-12MPO-12-OM4-P
Ej i lager

711:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix MPO-fiberoptisk kassett
  • Produkttyp

    MPO-fiberoptisk kassett - MPO X 12
  • Standarder som följs

    OM4
  • UNSPSC

    43223310 Fiber optic connector
  • Produktkategori

    Kabeltillbehör Tillbehör nätverkskablar
  • Allmänt

  • Produkttyp

    MPO-fiberoptisk kassett
  • Kablar och ledningar

  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Standarder som följs

    OM4
  • Tillhandahållet kontaktdon

    12 x MPO hona
Cookie Settings