Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Pro Optix JUN-QSFP-40GE-IR4-O - QSFP-mottagar/sändarmodul (likvärdigt med: Ju...

Pro Optix JUN-QSFP-40GE-IR4-O - QSFP-mottagar/sändarmodul (likvärdigt med: Ju...

Pro Optix - JUN-QSFP-40GE-IR4-O

Artnr: JUN-QSFP-40GE-IR4-O
  • QSFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 40 Gbps
  • 40 Gigabit Ethernet

Ej i lager

5 332:-

Är du intresserad av finansiering?

168:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Pro Optix JUN-QSFP-40GE-IR4-O - QSFP-mottagar/sändarmodul - 40 Gigabit LAN
  • Typ av enhet

    QSFP-mottagar/sändarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    40GBase-IR4
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk våglängd

    1270-1330 nm
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Max överföringsavstånd

    2 km
  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Juniper JUN-QSFP-40GE-IR4
  • Tillverkarens garanti

    3 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Koppar transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    QSFP-mottagar/sändarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    40GBase-IR4
  • Datalänkprotokoll

    40 Gigabit LAN
  • Dataöverföringshastighet

    40 Gbps
  • Optisk våglängd

    1270-1330 nm
  • Max överföringsavstånd

    2 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 40GBase-IR4 - LC-enkelläge hona x 2
  • Diverse

  • OEM-tillverkarekvivalent artikelnummer

    Juniper JUN-QSFP-40GE-IR4
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 3 år
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings